بهترین مکان برای غواصی در تور تایلند

غواصی یکی از بهترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند آن را تجربه کنید. در تایلند می‌توانید در  بهترین سایت‌های غواصی این کشور مدرک بین‌المللی غواصی دریافت کنید.

بهترین مکان برای غواصی در تور تایلند

 ساحل اولئوک، کوه تائو Aow Leuk Beach, Koh Tao

یکی دیگر از بهترین مناطق برای غواصی در تور تایلند در کوه تائو، که به نام جزیره لاکپشت شناخته می شود، الئوک است. در این ساحل که در ساحل جنوب غربی واقع شده است، غواصان می توانند اسباب خود را برداشته و منطقه زیر ساحل را کشف کنند. صخره مرجانی نسبتا کم عمق است، بنابراین شناگران مجبور نیستند برای دیدن منظره شگفت انگیز از آنچه که درست در زیر سطح شفاف آن قرار دارد، به خطر بیفتند.

کوه نانگ یوان، کوه تائو Koh Nang Yuan, Koh Tao

کوه نانگ یوان شامل سه جزیره مختلف است که فقط از نوک شمال شرقی کوه تائو پیدا شده است. این جزایر با سد شنی سفید درخشان به جزیره محبوب متصل می شوند. تپه های دریایی مرجانی که از مرجان های نرم و سخت ساخته شده اند، محافظت شده و نسبتا کم عمق هستند و این باعث می شود که این مکان برای غواصی بسیار عالی است. این منطقه یکی از بهترین مناطق برای غواصی در تایلند است. هزینه ی ورودی به جزیره وجود دارد چون جزیره در مالکیت خصوصی است، اما این هزینه برای کشف و غواصی در آب درخشان و خیره کننده خلیج تایلند اندک است. در تور تایلند می‌توانید در تفریحاتی شرکت کنید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

خلیج مایا، کوه فی فی Maya Bay, Koh Phi Phi

لئوناردو دی کاپریو پس از نخستین فیلم ساحل، این خلیج را روی نقشه گردشگران سراسر جهان قرار داد. فیلم در سال 1999 در این جزایر فیلمبرداری شد و از آن زمان گردشگران به این خلیج خاص رفته اند تا برخی صحنه های مورد علاقه خود را تحسین کنند. خلیج، مکانی عالی برای غواصی است، زیرا که تقریبا به طور کامل از صخره های مرجانی تشکیل شده است. محدوده اصلی ساحل حدود 200 متر طول دارد و توسط صخره های بلند در سه طرف احاطه شده است که پوشیده از شاخ و برگ سبز است.

به "بهترین مکان برای غواصی در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مکان برای غواصی در تور تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید