همه اخبار و مقاله ها

هتل 4 ستاره هالیدی این بانکوک

هتل هالیدی این (Hotel Holiday Inn)، یکی از بهترین هتل‌های 4 ستاره شهر بانکوک بات امکاناتی کامل و عالی است. برای تجربه یک تور بانکوک مقرون‌به‌صرفه به شما توصیه می‌کنیم این هتل را برای اقامت انتخاب کنید.

30 اردیبهشت 1398

فرهنگ مردم تایلند

تایلندی کشوری با آداب و رسومی متفاوت با دیگر کشورهای قاره آسیا است. در این مقاله شما را با رسوماتی از کشور تایلند آشنا خواهیم کرد که شما را به تعجب واخواهد داشت.

30 اردیبهشت 1398

جزیره فی فی در تایلند

جزیره فی فی (phi phi)، یکی از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از طبیعتی شگرف است. در این مقاله شما را با جاذبه‌های این جزیره و 6 جزیره دیگر آن آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

طبیعت کشور تایلند

طبیعت کشور تایلند را در تور تایلند باید در پارک‌های ملی این کشور بازدید نمایید. در این مقاله شما را با بهترین پارک‌های ملی تایلند با طبیعتی بسیار زیبا و دیدنی آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

ماجراجویی در پوکت

قبل از این که با تور پوکت همراه شوید، به شما توصیه می‌کنیم با تفریحاتی که می‌توانید در طی سفر خود انجام بدهید، آشنا شوید و زمان لازم برای آن تفریح را در برنامه سفر خود در نظر بگیرید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که کدام مناطق جزیره پوکت برای ماجراجویی...

30 اردیبهشت 1398

موزه ملی ابریشم چین

چین یکی از کشورهای پرآوازه در صنعت ابریشم است. در تور چین می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند، یکی از این جاذبه‌ها موزه تخصصی ابریشم است.

30 اردیبهشت 1398

هتل آری تارا ریزورت کرابی

هتل آری تارا ریزورت کرابی (Aree Tara Resort Krabi)، یکی از برترین هتل‌های 4 ستاره کشور تایلند است که به شما توصیه می‌کنیم در تور کرابی به آن سری بزنید. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

هتل رویال آسیا بانکوک

هتل رویال آسیا (royalasia hotel)، یکی از برترین هتل‌های 4 ستاره‌ای است که می‌توانید در تور بانکوک در ان اقامت کنید. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

جاذبه های کمتر شناخته شده بانکوک

بانکوک را می‌توان یکی از زیباترین شهرهای جهان دانست. شهر بانکوک جاذبه‌هایی شناخته‌شده در سطح جهانی دارد، اما تعدادی از آن‌ها با این که بسیار جذاب هستند، از سوی گردشگران کمتر بازدید می‌شوند، در این مقاله به معرفی تعدادی از این جاذبه‌ها پرداخته‌ایم.

30 اردیبهشت 1398

بازار آخر هفته ای چاتوچاک در بانکوک

بازار آخر هفته‌ای در بانکوک از بهترین جاذبه‌های این شهر برای کسانی هستند که برای خرید به کشور تایلند سفر کرده‌اند. در این مقاله بازار آخر هفته‌ای چاتوچاک (Chatuchak) را به شما معرفی کرده‌ایم.

30 اردیبهشت 1398

هتل سان شاین اند رزیدنسیز پاتایا

هتل سان شاین اند رزیدنسیز (Sunshine Hotel & Residences)، یکی از بهترین و ارزان‌ترین هتل‌های کشور تایلند برای بازدید هستند. در این مقاله شما را با خدمات و امکانات این هتل آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

بهترین جاذبه های تایلند

تایلند از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا برای بازدید از جاذبه‌هایی متنوع است. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

30 اردیبهشت 1398

معبد کک لوک سی پنانگ

معبد کک لوک سی یکی از بهترین جاذبه‌های پنانگ برای بازدید می‌باشد. ایم معبد در بالای یک تپه در آیار ایتام (Ayar Itam) قرار دارد و چشم انداز زیبایی از شهر را به نمایش گذاشته است.

30 اردیبهشت 1398

هتل گریس هاوس چیانگ مای

هتل گریس هاوس چیانگ مای یکی از بهترین هتل‌های لوکس با موقعیت عالی است که در تور تایلند می‌توانید در ان یک اقامت راحت و آسان را سپری کنید. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل اشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

جذاب ترین فستیوال های تایلند

در تور تایلند می‌توانید در جشنواره‌هایی شرکت کنید که بسیار زیبا و دیدنی هستند. در این مقاله شما را با جشنواره‌هایی که می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید، خواهیم پرداخت.

30 اردیبهشت 1398

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان پاتایا، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید، در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌ طبیعی این کشور آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

زیباترین جاذبه های تایلند

تایلند یکی از زیباترین کشورهایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن‌ها بروید. در این مقاله شما را با بهترین جاذبذه‌های این کشور آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

معرفی شهر بانکوک برای سفر

بانکوک از زیباترین شهرهای کشور تایلند است و در سال 2016 توانسته مقام پرگردشگرترین شهر جهان را بدست بیاورد، بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند بازدید از این شهر را در اولویت قرار بدهید.

30 اردیبهشت 1398

جشن بادبادک ها در تایلند

جشن بادبادک‌ها یکی از شادترین جشنواره‌های تور تایلند برای تجربه لحظاتی خوش در تور تایلند است. در این مقاله شما را با زوایای بیشتری از این جشنواره آشنا خواهیم کرد.

30 اردیبهشت 1398

کارهایی که باید در تور تایلند انجام بدهید

در تور تایلند باید کارهایی انجام بدهید، که باعث شوند که سفری پر از خاطره را تجربه کنید. در این مقاله شما را با کارهایی که می‌توانید در تور تایلند انجا بدهید تا یک سفر عالی را تجربه کنید گردآوری کرده‌ایم.

30 اردیبهشت 1398
تعداد: (90)